voor mijn pony (1.50) ben ik opzoek naar een pensionstal. Het liefst aan het geestmarambacht, maar een andere plek waar je echt lekker buiten kan rijden is ook goed
Ik zoek een stal waar de paarden lekker lang buiten staan. 24/7 is goed, maar 's nachts op stal is ook prima.
Max 300 euro per maand en max 10 km bij langedijk vandaan.
Hoi, je zou een oproepje op Facebook en marktplaats kunnen doen of rond vragen bij stallen in Langedijk. Bij Geestmerambacht is niet zo veel.
Jet
Berichten: 12669
Geregistreerd: 31-01-01
Woonplaats: Anna Paulowna
Geplaatst: 02-05-20 11:37
Maatschap Buisman & de Wit in Koedijk Paarden - stoeterijen en fokkerijen
Nauertogt 9, 1831GD, Koedijk
072-5614580
Je kan hier eens informeren. Paarden staan er veel buiten voor zover ik weet en het ligt aan het Geestmerambacht. Hoever het bij jou vandaan is durf ik niet te zeggen, maar dat kan je zelf wel bekijken. Of er plek is en wat de stalling kost weet ik ook niet, maar dat valt na te vragen.