Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
ambre schreef:Manege Grol in Renesse biedt de mogelijkheid om overdag een strandrit te maken.Het is echter wel een dik half uur rijden voor je op het strand bent waar je tussen 9 en 19 uur mag rijden.
Rongyos schreef:http://paardrijdenzeeland.nl/
Hier heb ik 2x gereden, stukje door bos en duinen voordat je bij het strand bent, maar dat vond ik prima.
ambre schreef:Ik heb al 2x een strandrit overdag moeten begeleiden dus weet zeker dat het kan.Maar ik denk dat ze het alleen doen als je met meerderen komt.
xtessax83 schreef:ambre schreef:Manege Grol in Renesse biedt de mogelijkheid om overdag een strandrit te maken.Het is echter wel een dik half uur rijden voor je op het strand bent waar je tussen 9 en 19 uur mag rijden.
Daar heb ik zojuist contact mee gehad, enkel ochtend of avonduren. Dit geld ook voor Psc de dijkgraaf en Manege Noordland
ambre schreef:Tussen Burgh Haamstede en Renesse mag je het hele jaar door het strand op.
In Renesse mag je nu voor 9 uur en na 19 uur het strand op.Vandaar dat de 1ste strandrit om 7.45 vertrekt en daarna een rit om 18.15 en 20 uur.
Jet schreef:Volgens mij kan het bij Duinmanege van Poelenburgh ook, dat zit in Schoorl. https://www.google.nl/maps/dir/Rotterda ... 855377!3e0 , minder dan 1 1/2 uur rijden.
https://poelenburgh.nl/ is de website.
Zij hebben voor zover ik weet ontheffing voor de uren dat normaal gesproken hier niet overdag op het strand gereden mag worden. Je rijdt wel eerst door het bos, en daarna op het strand.