Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Florale schreef:10 jaar geleden i.i.g. niet en naar wat ik hoor nog steeds niet. Ik ben normaal altijd heel erg voorzichtig met het negatief bespreken van een bedrijf online, maar ik ben hier persoonlijk getuige geweest van een lange rits van zaken die verre van door de beugel kunnen, zowel binnen het paarden aspect als daar buiten.Mag je daar geeneens een eigen da meenemen?
Ailill schreef:Florale schreef:Dat laatste gaat op die stal sowieso nooit gebeuren, om je een illusie te besparen.Ik zou nog even verder kijken en neem iemand mee. En ten alle tijde laten keuren door je eigen dierenarts.
Ailill schreef:10 jaar geleden i.i.g. niet en naar wat ik hoor nog steeds niet. Ik ben normaal altijd heel erg voorzichtig met het negatief bespreken van een bedrijf online, maar ik ben hier persoonlijk getuige geweest van een lange rits van zaken die verre van door de beugel kunnen, zowel binnen het paarden aspect als daar buiten.
Heel erg ver vandaan blijven.
January schreef:Eigenlijk alles wat je kunt bedenken, van te weinig voer tot slechte verzorging (bijv. de hoefsmid, of juist het ontbreken van). Ieder paard heeft sowieso een gebrek, werkten toen enkel samen met hun eigen DA, valse papieren, onveilige paarden, sedatie en ga zo maar door.Ailill schreef:10 jaar geleden i.i.g. niet en naar wat ik hoor nog steeds niet. Ik ben normaal altijd heel erg voorzichtig met het negatief bespreken van een bedrijf online, maar ik ben hier persoonlijk getuige geweest van een lange rits van zaken die verre van door de beugel kunnen, zowel binnen het paarden aspect als daar buiten.
Heel erg ver vandaan blijven.
Zou je meer over je ervaring willen delen? Dit mag ook per privé bericht.
Ailill schreef:Eigenlijk alles wat je kunt bedenken, van te weinig voer tot slechte verzorging (bijv. de hoefsmid, of juist het ontbreken van). Ieder paard heeft sowieso een gebrek, werkten toen enkel samen met hun eigen DA, valse papieren, onveilige paarden, sedatie en ga zo maar door.
De rest is persoonlijk en dat deel ik niet, maar ik weet daardoor heel erg zeker hoe verkeerd deze mensen zijn.
maria1990 schreef:Speculaties? Het waren toch echt mijn eigen oren en ogen die dit meermaals hebben gezien.TS je kunt gerust een keertje bij hun langsgaan om te kijken of jouw droompaard er tussen staat. Ik denk dat het grootste probleem vooral in het budget zit wat men wil besteden omdat er soms niet meer realistisch wordt gekeken dat een gezond paard best wel wat centen mag kosten. Met gezond verstand weet je zelf ook wel dat je tussen 1000-2000 euro geen gezond sportpaard of recreatiepaard paard kunt kopen waar helemaal niets aan mankeert (uitzonderingen daargelaten). Men verwacht voordat geld ook nog een goed geschoold paard zonder gebreken dat recent is uitgebracht in de m2/z1 of die bomproof is op buitenritten en die twee dingen gaan imo niet samen.
Over elke handelsstal valt wel wat te zeggen zowel positief als negatief. Ik zou daarom zelf niet afgaan op speculaties totdat je het zelf met je eigen ogen gezien hebt TS.
har166 schreef:Die mensen werken op mn zenuwen. Mijn pony stond te koop op mp en ze hadden een berichtje gestuurd om te vragen wat mijn laagste prijs was. Ik heb terug gestuurd dat ik haar niet aan handelaren verkocht. Een week of twee later precies hetzelfde berichtje van hen. Dus ik wederom gereageerd dat ik haar niet aan handelaren verkocht waarop zij mij meldden dat ze geen handelsstal meer waren. Ah vandaar die 6 advertenties op marktplaats
maria1990 schreef:Kun je dan ook toelichten waarom TS het niet zou moeten doen?
maria1990 schreef:TS je kunt gerust een keertje bij hun langsgaan om te kijken of jouw droompaard er tussen staat. Ik denk dat het grootste probleem vooral in het budget zit wat men wil besteden omdat er soms niet meer realistisch wordt gekeken dat een gezond paard best wel wat centen mag kosten. Met gezond verstand weet je zelf ook wel dat je tussen 1000-2000 euro geen gezond sportpaard of recreatiepaard paard kunt kopen waar helemaal niets aan mankeert (uitzonderingen daargelaten). Men verwacht voordat geld ook nog een goed geschoold paard zonder gebreken dat recent is uitgebracht in de m2/z1 of die bomproof is op buitenritten en die twee dingen gaan imo niet samen.
Over elke handelsstal valt wel wat te zeggen zowel positief als negatief. Ik zou daarom zelf niet afgaan op speculaties totdat je het zelf met je eigen ogen gezien hebt TS.
Fennee schreef:maria1990 schreef:Kun je dan ook toelichten waarom TS het niet zou moeten doen?
Omdat ze TS een fijn paard gunnen en niet alle ellende zoals bovenstaande mensen hebben meegemaakt?
TS; ik zou inderdaad verder kijken als deze verhalen al direct het eerste is wat je krijgt. Ook bovenstaande voorwaarden lijken mij een goede en duidelijke reden om hier geen zaken te willen doen. Wel wens ik je veel succes met je zoektocht!