Alles is nagekeken, alles is in orde, en we mogen een stalletje bouwen van 40 m2. Superleuk natuurlijk, maar 1) waar zetten we het, en 2) ik heb totaal geen ervaring met schuilhokken bouwen. Mijn vader is metser, maar aangezien alles dus van hout moet zijn en we geen verharding in de vorm van een fundering mogen gieten is dat het dan ook weer niet. Help, ik zie echt door de bomen het bos niet meer, en de tijd dringt
Ik wil ten allerlaatste tot midden april verhuizen, maar zonder schuilhok gaat dat niet zomaar, ik heb teveel spullen daarvoor om op te slagen, die niet thuis terecht kunnen, en het weer is er niet naar om ze op de weide neer te ploffen.
Help, help, help dus... Wie kent er goede houthandelaren/prefab schuilhokken e.d. in België? We willen een deel van het hok kunnen afsluiten voor de elektriciteit (er wordt veel gestolen in de regio) en de koetsen + zadelkast en EHBO. Het schuilhok van mijn twee (haflingermix + Shetlander) zou dan 5x4 worden.