Ik moet toegeven dat ik de hoop een beetje ben verloren dat ik het ga vinden, maar wellicht dat een van jullie nog wat weet.
Ik ben al lange tijd opzoek naar een stal in Overijssel waar ze nog echt Zit lessen bieden. Ik merk gewoon dat ik niet een volledig lekkere onafhankelijke zit heb en wol daargraag aan werken. Echter is mijn bijrijdpaardje gewoon niet geschikt voor dit soort lessen dus ben ik opzoek naar een stal, of instructie met eigen paard, die Zit lessen bied.
Ik geef regelmatig zitlessen met mijn lesdieren? Www.equivici.nl Ik werk volgens de principes van het Centered riding ( level 1) en heb voor de meeste problemen wel fijne en leuke oefeningen
Je zou voor zitlessen ook kunnen zoeken naar een flexchair therapeut of Hippische sportoefentherapeut. Deze zijn beide gespecialiseerd in houding. Persoonlijk kom ik niet uit jouw omgeving, dus echt specifiek iemand aanraden wordt lastig. Maar hier fijne ervaringen!