Voor mijn opleiding moeten we een ondernemingsplan schrijven, een onderdeel hiervan is het maken van een enquête voor het marktonderzoek. Zouden jullie mijn enquête willen invullen ?
Ik vind het niet zo’n goede enquête... “wil je je paard in training zetten” Nee “Hoeveel wil je eraan uitgeven” ja niets dus. Net als vraag 1 heb je een paard (nee) Hoe vaak les je met je paard (niet, want in heb geen paard maar dat is geen optie)
Brainless
Berichten: 30341
Geregistreerd: 19-07-03
Woonplaats: Munnekeburen
Geplaatst: 06-02-19 21:55
Veel open vragen waar je moeilijk een conclusie uit kan trekken.
Bij het aantal lessen kun je geen 0 (of 1/2) invullen. Wat als je maar 1x per 2 of 4 weken lest? Bij de bedragen staan geen tijdsduur. Lesgeld per uur? Of per 30 minuten?
Zo ook bij het betalen voor het trainen van je paard. Is dat per maand/per week/totale benodigde tijd?
Daarnaast is een introductie wel zo netjes.
Kyno
Berichten: 10491
Geregistreerd: 07-09-03
Geplaatst: 06-02-19 21:55
Gedaan. Ik vond het inderdaad ook jammer dat er geen mogelijkheid was om te kiezen voor “nvt/anders” bij de vraag wat je wil uitgeven voor training.
mellieeee
Berichten: 2
Geregistreerd: 11-06-13
Woonplaats: Maastricht
Geplaatst door de TopicStarter: 07-02-19 16:40
Ik heb ondertussen genoeg deelnemers voor mijn enquête dus is hij gesloten.