Gezocht: cursus (hulp bij) trailerladen (Friesland)

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
NietBekend
Berichten: 88
Geregistreerd: 14-06-11

Gezocht: cursus (hulp bij) trailerladen (Friesland)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 27-01-18 01:41

Hoi allemaal,

Ik wil graag iets van een cursus trailerladen gaan doen met mijn paard. Hij is slecht te laden en ik heb zelf geen trailer om mee te oefenen, dus ik dacht, laat ik het meteen goed doen en een professionele hulp erbij vragen. Beetje op internet gekeken, maar ik kwam er niet helemaal uit. De prijzen verschillen ook enorm, maar wat is nou het verschil? We zijn overigens niet echt van plan om ergens naar toe te gaan, maar stel hij krijgt wat en moet bijvoorbeeld naar de kliniek, dan is dat nu niet echt een optie.

Ik zoek dus een professional met een trailer, die mij wil helpen bij het laden van mijn paard op locatie. Het liefst voor een studentvriendelijke prijs, maar de kwaliteit moet dan natuurlijk wel goed blijven. Mijn paard staat op een pensionstal in de omgeving van Heerenveen, dus het zou fijn zijn als de kilometervergoeding wat lager kan blijven. Wie weet er iemand of heeft goede ervaringen met iemand?

Alvast bedankt! *\o/*

Jet

Berichten: 12721
Geregistreerd: 31-01-01
Woonplaats: Anna Paulowna

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-01-18 13:07

http://www.mishpa.nl/contact/ , daar hoor ik wel goede berichten over, zowel als paardentaxi als voor het trailerladen. Ze zit een uurtje bij je vandaan schat ik zo in en ik denk dat je rond de € 65,00 - € 75,00 kwijt bent voor een sessie trailerladen.

Het voordeel hiervan is wel, dat ze je ook zou kunnen vervoeren als je met een vervoersprobleem zit. Zij weet dan hoe jullie geoefend hebben, is niet in de stress terwijl jij dat wel zou kunnen zijn en zo zit je als je spoed hebt ook goed met je vervoer.

Bedenk wel dat als je daarna niet meer oefent, het goed kan zijn dat over een jaar jij in elk geval kwijt bent hoe je dat laden nou ook weer deed, helemaal als er stress bij komt kijken ( bij jou).

Ik zou niet durven zeggen dat/of er dichterbij iemand zit en ook niet of die goedkoper zou zijn.

Bamii

Berichten: 1404
Geregistreerd: 20-10-13

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-01-18 13:26

Stap samen van Wieke Veenstra heeft mij erg goed geholpen! Mijn paard was een tijd slecht te laden, hebben serieus wel uren in het bos gestaan :+ Wieke heeft dat in 1 les verholpen op een hele fijne manier.
De eerst volgende keer met de trailer was idd ook direct een kliniek bezoek en ze liep er in 1x op na een kleine aarzeling, maar ze had ook extreem veel pijn en het lopen zelf was al een uitdaging. De training had dus zeker geholpen! :)