In juni willen mijn vriendin en ik een paar dagen weg met onze paarden. We zijn daarom op zoek naar een goed hotel waar ook onze paarden gestald kunnen worden. Onze voorkeur gaat uit naar Drenthe of richting de kust maar andere suggesties zijn ook zeker welkom.
We willen geen huisje maar echt naar een hotel. Wie weet iets leuks voor ons?
Ik woon zelf op de Veluwe en Apeldoorn is bij mij "om de hoek".... Daarom zou ik het leuk vinden om richting Drenthe of de kust te gaan. Maar bedankt voor de tip. Heb al van diverse mensen gehoord dat de Cantharel echt een aanrader is.
Je moet er wel rekening mee houden dat je in deze tijd ( zomertijd) op veel plaatsen niet meer overdag het strand op mag. Als je de Veluwe als standaard-uitrijgebied hebt, denk ik dat alleen het strand nog iets anders kan bieden. Of het Drents-Friese Woud, omdat je daar een meer hebt, waar je met je paard in kan. Ik ben bang dat alle andere gebieden toch een beetje in het niet gaan vallen bij de Veluwe .
Ik kan hotel Villa Nova in Zorgvlied aanraden! Is bij het Drents Friese woud. Prima hotel, goede service en echt prachtige ruime stallen met weidegang. Ik zal de website even opzoeken.