Hallo Kon geen recent topic vinden voor mijn zoektocht naar pensionstalling in of in de buurt van Enschede. Heb natuurlijk al gegoogled. Maar wie weet welke er zijn ( niet alle stallingen zullen website hebben) en kan mij zijn of haar ervaringen delen? Alvast bedankt!
Stal Driener Broak in Enschede schiet mij zo te binnen
Frieso_3003
Berichten: 2
Geregistreerd: 16-11-16
Geplaatst door de TopicStarter: 17-11-16 17:46
Als aanvulling op mijn vorige bericht. Eisen zijn *Buitenbak *Binnenbak *Voeren (brok/hooi incl) *Weidegang min 6 uur per dag met buiten en binnen zetten, liefst in kudde of min met zn 2en *Mogelijkheid stalling menkar/trailer *Goede uitrijmogelijkheden
Wat is in de buurt van Enschede? Is Haaksbergen te ver voor je?
Mijn ervaring is dat stallen vinden met minimaal 6 uur weidegang een uitdaging is. Ik sta (gelukkig) op zo'n stal en zelfs nu ik zelf een halfuur verderop ben gaan wonen neem ik de reistijd maar voor lief
RashjaShanti
Berichten: 180
Geregistreerd: 08-06-13
Geplaatst: 18-11-16 14:06
Stal Scholten in Beckum? Van 9 tot 3 op de wei. 3 keer per dag hooi. Buiten en binnenbak. Overdekte longeercirkel , stapmolen. Vanalles haha!