ik wil binnen kort mijn paard verplaatsen naar een stal dichter in de buurt en uit recensies bleek de uilenhoek goed te zijn. wat vinden jullie en wat is de prijs die her gevraagd wordt voor stalling?
Ik ben er een jaar of 2 geleden wezen kijken. Erg mooie stal om te zien maar daar zit ook een prijskaartje aan. IK Geloof dat je 300 euro per maand moet rekenen. Misschien ondertussen al meer. Ik heb destijds besloten daar niet heen te gaan maar mijn paard aan huis te zetten. Uiteindelijk voor mij goedkoper en gemakkelijker.
Je hebt in bruchem ook de vossenhof en in gameren zit stal Nilette. De eerste heeft een kleine binnenbak de tweede alleen een buitenbak, maar misschien wel de moeite om eens te informeren of deze wat voor je zijn!
Ik sta zelf in Brakel, maar dat is wel een eindje verder voor jou
ja ik wil het liefste wel een grote binnenbak. en hier in de buurt is dat best wel lastig. ik heb inderdaad bij vossenhof al geinformeerd maar dat is niet helemaal mijn ding! toch bedankt