Ik vind het er wel mooi uitzien, alleen beetje gigantisch met zo veel stallen. Maar je zegt dat je verzorging zelf mag doen? Wat versta je onder verzorging? Ik vind het er uitzien als gewoon een pensionstal.
Misschien om even duidelijk te zijn. Ik kom nu van een eigen stal (op de boerderij van mijn ouders), helemaal voor mij alleen en eigenlijk bevalt me dat heel erg goed. Ik vind het er wel mooi uitzien, maar ik zoek eigenlijk iets kleinschaligs. Zeg maar met 6 paarden ofzo, privéstal.
Edit: ik snap misschien waar de verwarring vandaan komt. Dus nog even duidelijk: Ik zoek een stal waar (lelijk gezegd) alleen ikzelf aan mijn paard kom. Niet omdat anderen niet aan mijn paarden mogen komen, maar omdat ik de afgelopen 11 jaar mijn eigen stal heb gedraaid (paarden aan huis). Ik wil dus graag een stal (het gebouw) huren, zonder personeel zeg maar. Zelf elke dag paar keer voeren, zelf mesten, zelf naar de wei brengen. Ik zou het misschien wel leuk vinden om die stal met een paar mensen te delen.