[GZ] Iemand met ervaring in boomloze zadels, omgeving Ermelo

Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Daf

Berichten: 1254
Geregistreerd: 06-07-06
Woonplaats: Overal en nergens

[GZ] Iemand met ervaring in boomloze zadels, omgeving Ermelo

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-09-12 14:36

Hallo,

Voor mijn nu 23jr merrie van 1.70m met flink hoge schoft en atrofie (deels door leeftijd en deels door jaren slecht zadel bij oude eigenaar) ben ik mij aan het oriënteren op een boomloos zadel.

Ik heb mijn oog laten vallen op een Barefoot zadel model London of Lexington.

Nu kan ik een testzadel aanvragen en daar zit dan ook een "gebruiksaanwijzing" bij, maar ik zou het toch wel erg fijn vinden als iemand met verstand van boomloze zadels mee kijkt.

De verkopers zitten allen een eind weg en de ruitersportzaken in de omgeving zijn niet ingesteld op boomloze zadels.

Vandaar dus mijn vraag of er iemand in de omgeving van Ermelo woont met verstand van zaken op het gebied van boomloos en evt een zadel te pas heeft of anders in iedergeval mee zou willen kijken als ik een testzadel laat komen.

Hoor graag van jullie.

Revanches

Berichten: 25680
Geregistreerd: 18-06-03
Woonplaats: *Ergens in de Achterhoek!!!!*

Re: [GZ] Iemand met ervaring in boomloze zadels, omgeving Ermelo

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-09-12 08:56

HAR-->ED

elbony
Berichten: 333
Geregistreerd: 09-07-11

Re: [GZ] Iemand met ervaring in boomloze zadels, omgeving Ermelo

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-09-12 21:13

Hi Daf,
Mijn vriend en ik hebben jaren Barefoot Cheyenne gebruikt naar volle tevredenheid. Mijn vriend heeft een paard met een aanzienlijke schoft en ook enigszins atrofisch (paard is 18jr). Hij heeft zijn Barefoot nogal aangepast om het beter passend te krijgen op de rug. Is goed gelukt, wat ook weer bevestigd werd door de Chiropractor die we vorige week nodig hadden. Dus ons advies, Barefoot kan gebruikt worden, maar je zal er wel wat aan moeten sleutelen om het optimaal te maken voor je paard. Als je op facebook zit, kan je met hem in contact komen. Laat dat dan even weten via pb, als je interesse hebt. (PS wij zitten in Zwolle)