Weten jullie een goede dressuurinstructeur/trice in de omgeving van Arnhem? Rij nu L-niveau met een 4-jarige maar wil dit paard in ieder geval naar de Z rijden, wat er daarna in zit zien we wel. Ik wil om de week graag een half uur a 3 kwartier priveles. Ik ben bereid t/m ongeveer 15 a 20 km te reizen. Als jullie een goede en fanatieke instructeur weten hoor ik het graag en alvast bedankt!
Erik Whyte vind ik erg aan te raden! kijkt naar de ruiter en paard.. werkt vanuit de ontspanning.. hij zit in gendt maar komt ook aan huis.
Chaos
Berichten: 12566
Geregistreerd: 20-02-07
Geplaatst: 29-12-11 02:59
Erik Whyte is een goede. Heb bij hem stage gelopen en toen dus ook lessen bij hem gereden op zijn paarden. Erg leerzaam. In Didam zit Carel Soethout, ook een aanrader!
Atina
Berichten: 53
Geregistreerd: 10-11-10
Woonplaats: Doorwerth
Geplaatst: 01-02-12 21:33
Ik kan Carel Soethout ook erg aanraden. Hij werkt vanuit de basis en gaat van daaruit verder opbouwen. Hij let erg goed op je houding, wat weer ten goede komt aan het rijden van het paard.