Hallo, Ik ben Emelie, Ik ben opzoek naar een stage met miniatuur paarden, voor deze school. Heb al in enorm veel gezocht, maar ik ben een beetje wanhopig geworden. Dus dacht ik aan een paardenforum, en kwam ik bij deze terecht. Ik zit in het 7de specialisatiejaar Fokkerij, en zou het met miniatuurpaardjes doen, Vanwege mijn eindwerk daar ook over gaat.
Zou je mij kunnen helpen, of aan iemand kunnen linken?
Ben jij het meisje, die me ook al contacteerde? Bij Stal Laureas? Anders moet je even zeggen waar je die stage in de buurt van welke regio wil doen? Vanwaar ben je ergens?
EmelieBrent
Berichten: 6
Geregistreerd: 12-09-11
Geplaatst door de TopicStarter: 12-09-11 18:37
Ik was er vergeten bij te vermelden, Dat het liefst in west Vlaanderen zou kunnen zijn? ( regio Brugge )
Hallo, Ja ik ben het meisje die je gecontracteerd heb. Heb onder tussen nog altijd geen stage gevonden, Ik ben van Aartrijke, Anders zijn jullie nog opzoek naar iemand? Ik kan altijd eens een kijkje komen nemen, en kijken of de afstand te ver is met de auto.
Mvg
Laureas
Berichten: 2139
Geregistreerd: 18-03-04
Woonplaats: België
Geplaatst: 12-09-11 18:55
Ja, je mag hier altijd eens komen kijken en dan leg ik je al vanalles uit over ons ras, op bokt.be is er een subforum met alleen minipaardenfokkers, kom daar eens langs... http://www.bokt.be/smf/index.php/board,34.0.html Dit weekend is er in Oudenaarde, ook een keuring van het BMP, dus minipaardenstamboek van België op zaterdag en op zondag een show voor miniatuurpaardjes, daar zullen ook heel veel fokkers van de stallen in België samen komen met hun paardjes,..ik onder andere... Kan je altijd eens rondvragen of ze in jouw buurt zitten.
Oke, Wanneer zou ik een keer mogen langs komen? ( bij jullie ) Als alles inorde is, zou ik al kunnen mijn stagepapieren meebrengen. of ook eventueel jullie adres ?
Mvg Emelie
Laureas
Berichten: 2139
Geregistreerd: 18-03-04
Woonplaats: België
Geplaatst: 12-09-11 19:07
Dat zal ik je in een PB even sturen.
Rambogirl
Berichten: 3623
Geregistreerd: 29-10-05
Woonplaats: Oosterhout
Geplaatst: 13-09-11 16:05
Kan stal Zegwaard niets voor je betekenen? Daar zou ik meteen naartoe gaan.