Ik probeer Horse Diverse in Baarn te bereiken omdat mijn regendeken na 1 flinke bui niet waterdicht bleek te zijn... (Horseware). Ik krijg echter de melding dat het nummer niet bestaat... al enkele dagen.
Weet iemand of de winkel wel gewoon open is/ nog bestaat?
Ja hoor Horse diverse is nog gewoon open! De openingstijden zijn nu wel aangepast i.v.m. de vakantie. Ander kun je Mariska misschien een berichtje sturen op de Horsediverse hyves? http://horsediverse.hyves.nl/
Ninx
Berichten: 15496
Geregistreerd: 19-07-05
Geplaatst door de TopicStarter: 27-07-11 11:40
Beide telefoonnummers werken niet, en op de mail wordt ook niet gereageerd. Ik ben niet lid van Hyves... :-( bedankt voor je antwoord... Ik rijd er dan toch maar op goed geluk naartoe. Weet jij wanneer ze open zijn nu?
Ik kon ze inderdaad ook niet bereiken! En ik krijg nog laarzen van ze...
Ninx
Berichten: 15496
Geregistreerd: 19-07-05
Geplaatst door de TopicStarter: 28-07-11 16:29
beide lijnen zijn dood he? En op de mail reageren ze ook niet.... Ik wil er wel heel rijden, maar wil wel zeker weten dat ze er zijn of dat iemand me kan helpen... ofwel: de baas er is.
Ik was er woesndag, gistrr dus & ze zijn er gewoon nog hoor
Ninx
Berichten: 15496
Geregistreerd: 19-07-05
Geplaatst door de TopicStarter: 17-12-11 15:18
Wederom probeer ik deze winkel te bereiken... maar geen gehoor.... Weet iemand of ze op een ander nummer bereikbaar zijn. Beide nummers op de site zijn buiten gebruik.
Ik probeer ze ook te bereiken maar kreeg geen gehoor, even zoeken op bokt of ze evt. een ander nummer hebben kwam ik op dit topic uit. Lekkere bereikbaar dus..