Want ik heb nu een vv cadeau bon. En die wil ik graag aan zoiets uitgeven.. Nu is alleen mijn vraag hoe duur z'n rijbroek daar kost.. Want ze zijn niet heel duur geloof ik, maar hebben ze ook maten voor volwassenen?
Ik weet nog uit de periode dat ik bij de welkoop werkte ( welkoop = boerenbond in het bovenste deel van NL ) dat je gevarieerde prijzen had. Je had de simpele broeken die max 30 euro kostten maar ook broeken met leren vlak ed. Die waren wel wat duurder met een max van 60 volgens mij. Maar dat is alweer drie jaar geleden.
Basboo
Berichten: 362
Geregistreerd: 19-04-11
Woonplaats: Veluwe
Geplaatst: 19-04-11 19:42
Haii. Ik heb ze gezien tussen de 25 en 60 euro . Hangt er ook vanaf, kleur, versteviging bij plek van het zadel enz.
je hebt zoals Sani zegt verschillende soorten, hangt een beetje af hoe groot je Boerenbond/Welkoop is rond de 20- 50 heb je wel een nette broek denk ik zo