Volgend jaar mag mijn tinkermerrie bereden worden. Ik wil haar zelf zadelmak maken, maar het echte doorrijden zie ik zelf niet zo zitten. Ik wil dat een ervaren/ proffesionele persoon dit doet. Op basis van wederzijds respect en met veel vertrouwen maar wel consequent. Zonder haast of stress. De basis moet er goed in zitten.
Ik heb al een super adres gevonden in Limburg die dolgraag mijn tinker wil inrijden. Ik zie dit ook helemaal zitten. De afstand is helaas behoorlijk ver ( 2,5 uur rijden) Daar rij je niet even naar toe om bij je lieve schat te kijken.
Weet er iemand een betrouwbaar persoon omgeving Harderwijk/Hierden/ermelo/putten/nunspeet die ervaring hebben met inrijden van tinkers of koudbloedpaarden? of die evt trainen bij je eigen stal.
Alvast bedankt
Carolien1986
Berichten: 43
Geregistreerd: 07-06-09
Woonplaats: Harderwijk
Geplaatst door de TopicStarter: 21-04-10 23:15
Bedankt voor de tip, Silas
Vasthi
Berichten: 4479
Geregistreerd: 06-02-03
Woonplaats: Soest
Geplaatst: 22-04-10 11:37
Niet heel dichtbij, maar heb er goede verhalen over gehoord. Hof van Ede (vroeger in Ede) in Vorden (Achterhoek). Zij hebben zelf een Tinkerstoeterij.