Ik sta nu op een stal met mijn twee veulens en moeders waar ik alles zelf moet doen (wei en inloopstal is er wel) dus nu moet ik ook zelf mijn voer regelen. Weten jullie misschien waar ik online biks kan kopen en dan niet gelijk tien pakken hoef te kopen maar een stuk of drie. En het liefs een goedkoper bedrijf.
Moet het echt thuisgebracht worden? Wat dacht je anders van de boerenbond? Daar haalde ik altijd een zak voer.
8nnemiek
Berichten: 46274
Geregistreerd: 22-01-05
Woonplaats: Limburg
Geplaatst: 28-10-09 19:47
Als je online biks koopt dan zijn de verzendkosten vaak hoger dan het voer zelf. Staan er meer paarden op die stal? Misschien kun je met iemand samen voer kopen
Tieme
Berichten: 5188
Geregistreerd: 16-03-06
Woonplaats: Zeeland
Geplaatst: 28-10-09 19:54
Wij kochten hier altijd ons honden en paardenvoer: http://www.lavor.nl/ Ze verkopen alleen maar hun eigen merk. goede service en ze komen het thuisbrengen. 1x in de zoveel weken rijden ze een bepaalde route.