hooi. ik moet voor in maart, een stageplek hebben, weet iemand een leuke stageplek in de buurt van oosterhout, Noordbrabant? mag niet te ver zijn, want moet er wel met de fiets heen:P WEL met paarden.
Kijk even op de site van manege hoeveneind ken hem niet uit mijn hoofd maar als je hoeveneind even googled heb je hem zo gevonden. Daar hebben ze misschien wel een stage plek! Dat is wel in teteringen, maar dat is erg dicht bij oosterhout. En anders moet je de oosterhoutse manege even proberen.
nouw bij de oosterhoutse manege da ik echt niet, Dat vind ik gewoon zown bende, ik vind het daar gewoon zielig voor die beesten, ik kijk wel bij de vijf eiken:P
ja daar heb je gelijk in! Maar meestal krijg je half oosterhout over je heen als je zoiets zegt! Ik rij op de vijf eiken, dat is een hele mooie en goede manege!
ja ik weet het, wij moesten daar rijden met sportdag 2 uur lang in 2 of 3 groepen verdeeld dus die paarden liepen toen 4 of 6 uur met een halfuurtje pauze. En die mensen die toen op hun reden konden niet eens rijden.