Peerdekot voor emigrerende ruin!

Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
jammerr

Berichten: 914
Geregistreerd: 31-08-07
Woonplaats: 's-Hertogenbosch

Peerdekot voor emigrerende ruin!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-10-08 18:38

Hoi mijn naam is Amigo,

Ik ben een driejarige schimmelruin en op zoek naar een peerdenkot.
Mijn baasje, pien heeft me alleen gelaten in braboland omdat ze diergeneeskunde aan t studeren is in Gent (België) en dat appricieer ik niet zo heel erg.
Bovendien komt de koude natte vieze nederlandse winter eraan en hou ik wel van wat warmte..
Ik ben erg rustig op stal en heb niets te maken met sinterklaas dus van pepernoten of chocolade letters zul je geen last hebben..
Wortels zijn daar in tegen altijd welkom bij mij.. tot op zekere hoogte ik doe aan sonja zodat mn veulenvet er wat van af getraind wordt.
goed.
Natuurlijk is mijn studifinanciering niet echt hoog dus zoek ik een fijn peerdenkot in de buurt van merelbeke flora aan een studenten prijsje.. zo'n 100 wortels per maand exlcusief de kosten voor mijn studenten haver natuurlijk..

Dus weet jij nog een leuk peerdenkot voor mij neem dan contact op via mijn baasje.. En Help amigo de winter door!!

Pien : *** of pienvandoorn@home.nl

hoefjes Amigo
(ps. voor oplettende kijker ik zeit dus een peerd!! EEN ECHTE.. Dus stal gezocht.... snapje..? Dank u..)
Laatst bijgewerkt door Anoniem op 21-10-08 21:59, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: Tel-nr verwijderd, is per pb op te vragen. (toffe ad btw :D )

jammerr

Berichten: 914
Geregistreerd: 31-08-07
Woonplaats: 's-Hertogenbosch

Re: Peerdekot voor emigrerende ruin!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-10-08 20:02

het liefste in de buurt van of mn studie dut te merelbeke (nabij gent) in belgie of in rosmalen (nabij denbosch) in nederland zodat mn moeder dan voor hem kan zorgen.