De afspraak met de DA is al gemaakt, mijn paardje moet namelijk verdoofd worden, helaas.
De bedoeling is om hem helemaal te scheren (alleen vanaf het bakstuk het hoofd er in laten), wellicht de oortjes IETSJE uitscheren (nu van die lekkere plukken hihi) maar alleen als dat lukt bij hem (met een tondeuze evt).
Het gaat om een Tinker en zijn sokken moeten er ook af, benen helemaal kaal dus.
Hij heeft 1 mokplek achter en die plek moet dus wel met voorzichtigheid geschoren worden.
Wellicht dat ik nog een paar sterren op de bil wil maar daar ben ik nog niet over uit.
Belangrijk is dat je snel en netjes kunt scheren maar toch ‘geduld’ hebt.
Heb jij nog tijd en zin, vraag je geen rare bedragen en is je apparatuur goed op orde dan zie ik heel graag een pbtje. Mijn paardje staat in Soest. Hij kan overdekt staan, daar zit ook een grote lamp (waar je het volgens mij wel mee moet kunnen zien.
Ik ben er zelf de hele tijd gewoon bij en kan helpen als het nodig is, anders blijf ik graag bij mijn paardje staan tijdens zijn verdoving.
Overigens heb ik vorige week iemand een paardje zien scheren, die handelde nog al ‘bruut’ naar het paard, man had been vast (nog niet aan het scheren) diertje stond niet lekker en wilde verstappen zodat hij beter in evenwicht stond. Doorzetten waar het kan vind ik geen probleem maar van brute schreeuwen enzo leert mijn paard het niet fijner te vinden dan nu

Ben nog even aan het wachten op de reactie van een meisje met wie ik afgesproken had maar aanbod is altijd welkom!