niet op bezuinigen, je kan wel kijken voor een kunstof zadel. die zijn niet zo heel duur en een merk als wintec, knightrider of thorogood zijn prima zadels. (al moet het natuurlijk wel passen!)
Je kan op de site van Divoza kijken daar staan 2ehands zadels op in alle verschillende prijsklassen en maten en merken dus... En je kan je zadel daar ook uitproberen en je oude zadel inruilen. Suc6 ermee
niet naar zadelmark toe, daar zijn wij ook geweest. Een vriendin van me had neit zoveel geld. Hij is nu al redelijk kapot en er is geen serves :S! Idd, divoza ofzo. Ik zou als je niet zoveel geld heb een wintecje nemen. Die kan je rond de 200-300 krijgen . Mischien even rond kjken op bokt. Daar staan ook wel wat zadletjes
ja wintec dat zijn toch die kunstof zadels. die vind ik persoonlijk niet prettig zitten ik zoek toch liever een leer zadel. op hipperque die site staan ook mooie goedkope zadels heeft iemand daar ervaring mee.
Ga naar de zadelmaker en vraag naar een goed, tweedehands zadel die hij eventueel op jou pony afsteld. Die 100 euro die je hier misschien meer bij betaald is niks gezien bij de kosten die kunnen komen dóór een slecht zadel!
Ik ben geen voorstander van zadelmarktzadels. Indien wij een nieuwe nodig hebben, wordt het altijd een goed merkzadel, bv. Stübben, Passier en etc, zijn goede zadels. Ik zou inderdaad bij ruitersportzaken langs gaan, als die nog goed onderhouden 2dehands zadels hebben liggen en anders even een kijkje nemen op marktplaats.
Ga naar een goeie ruitersport zaak en overleg met hun,laat ze langskomen met zadels die jij vind goed zitten en zij kijken wat ook goed zit op je paard. En bespaar niet op'n 100,- want je kan er een hoop ellende mee krijgen als het zadel niet goed zit
ik heb 2 weken geleden nog een nieuw zadel gekocht. ik wou ook eerst een goedkoop zadel kopen maar je kunt toch beter nog even door sparen voor een duurder zadel. ligt veel beter op de rug en is ook beter