Melzazu schreef:Heel veel dank voor de antwoorden.
Kim wat fijn dat jij met beide ervaring hebt. Ton zit veel dichter bij maar ik heb ook de mogelijkheid om op een lesroute van Patrick te komen. Vandaar dat ik dus ook deze vraag zo had.
Maar er zit dus geen groot verschil tussen begrijp ik?
Ze geven beide les volgens klassieke dressuur met oog voor de biomechanica van het paard.
Er zit weinig verschil in hetgene wat ze je willen leren...de vraag is welke van de 2 beter bij jou en je paard past, qua manier van lesgeven, de uitleg en antwoorden die je krijgt, en welke beter qua karakter/energie etc bij je klikt.
Als je de mogelijkheid hebt om van beide een proefles te nemen, doe dit dan zeker en laat hier ook niet te veel tijd tussen zitten zodat je zelf kan bepalen welke van de beide heren het beste bij jou en je paard past qua lesgeven.
Ik vond ze beiden heel erg fijn maar heb meer les gehad van ton omdat hij voor mij beter bereikbaar is qua afstand en lesroutes/clinics die hij geeft.