Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
manzano schreef:Ik bestel al echt heel veel jaar bij Agradi en ook behoorlijk veel. Ja ik baal soms van de levertijd die niet klopt, maar verder echt nooit problemen. Al tientallen zaken teruggestuurd, dekens, hoofdstellen, beschermers weet ik het wat en nooit problemen. Laatst dan DPD die een pakket heeft gesloopt, maar dat heb ik ook met DHL en PostNL meegemaakt bij andere webshops.
Maar het zijn altijd de ontevreden mensen die een review schrijven. Zo werkt het met alles helaas.
@germie: supermarkten kunnen gewoon terugpinnen op je pas.
Maar andersom lopen ze ook veel geld mis door mensen die contant betalen en dan naar beneden moeten afronden.
KirstenHorse schreef:Ik heb gister om 16:00 bij Agradi besteld en heb net om 12:00 een mail gekregen dat het is bezorgdIk zit op kantoor dus ik ben benieuwd of het daadwerkelijk voor de deur ligt vanavond. Dat is echt een record.
ellepel schreef:Ja dat kan soms lang duren.
Maar ik had 15 juni een vliegendeken besteld en die is toch gister al bezorgd.
Dus binnen een paar dagen, erg blij mee
MerleSimone schreef:Ik heb zojuist gemaild dat ik mijn bestelling wil annuleren, complete radiostilte. Geen enkele reactie op mijn mail van 17 juni en ook geen update over m'n bestelling van 9 juni. Bye.. Ben benieuwd of dit wel opgepakt wordt.
Rizette schreef:Vroeger had Agradi leuke kortingen. Nu is dat over en heeft het geen nut meer om daar te bestellen.Beter ergens anders met kortingsacties.