Hier weer een topic van mij en Undercover! Undercover is een 4 jarige ruin en zoon van Willem van de Helle. Een Belgische springhengst heb ik mij laten vertellen =P. Hij is nu bijna 1,5 jaar onder het zadel en ik heb hem zelf ingereden en dus ook alles geleerd wat hij nu kan!! Ik ben echt super blij met mijn paard en wat hij nu al laat zien onder het zadel!! Wij zijn nu B met 8 winstpunten in 3 wedstrijden en hebben a.s. zondag onze 4e wedstrijd en misschien wel de laatste in de B!!
L1 klaar ben ik nog niet, maar het is toch lekker om je punten in de pocket te hebben
Undercover heeft 5 weken lang vakantie gehad, kon hij even lekker dik worden enzo!! Nu kunnen we dus weer hard aan het werk en hij heeft er dus ook lekker zin in:PDe dingen waarmee ik nu bezig zijn in de training zijn:
- lengte houden in de hals
- proefgericht rijden
- Pianohandjes
- Rechtrichten
- Beginnen met wijken
- Voltes openen en sluiten etc.
De problemen waar ik tegen aan loop zijn als ik de volte aan het sluiten ben, is dat hij uitbreekt, omdat hij dan teveel zijn achterhand eronder moet zetten en hij dit niet zo leuk vindt
En ik hou ervan om hem te pesten haha :pVerder heb ik niet heel veel problemen!!
Nou genoeg gepraat!! Hoop dat ik genoeg info heb gegeven!!!

Lekker drafje, alleen te diep!





Geconcentreerd hoofd :p




Dat was het!!
Laat je even een berichtje achter?? ik zou graag bruikbare tips willen ontvangen!!

Tot de volgende keer maar weer!
Erg leuk dier om te zien!