14 juli (franse nationale feestdag) waren er op de club oefenwedstrijden
Nu is dat bij ons eigenlijk gelijk een soort feestdag 's morgens voor de kleintjes en de ouders een behendigheidswedstrijd daarna 30 cm voor de beginnende springruitertjes en dan de 50 cm voor de grotere.
Dan is er een glas Kir en kan iedereen worst ed van de barbecue krijgen.
's middags is er de 70 cm en de american dan ga je met zijn tweeën verkleed de bak in en moet je allebei zo snel mogelijk het parcours afleggen als de 1 een fout maakt neemt de ander het over.
Aan mij aan de overtollige kilo's word hard gewerkt !!! (-14 ik ben er nog lang niet maar het begin is gezet!) commentaar daar over hoeft dus niet.
Mijn niveau galop 5/6 dan is in NL ??? geen idee. Je moet een aardig niveau hebben op dressuur, springen en cross en bovendien heel wat theorie kennen. Er zijn 7 galops voor de normale mensen en daarna nog twee voor de gene die op hoog niveau wedstrijden rijden.
Het was om te oefenen en de gezelligheid dus geen speciale kleding.
Helaas geen foto's want mijn echtgenoot kan veel maar geen foto's nemen, op geen 1 foto zie je me springen.
Maar wel 2 filmpjes:
Ottowan en ik op 50 cm
's middags op 70 cm
Ik ben benieuwt wat jullie er van vinden.
Groetjes uit het zonnige zuiden, Martina