Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

(ben niet goed in uitleggen!) Jasia schreef:O, ik snap wat jij bedoelt. Maar achterhand naar binnen is imo niet hetzelfde als naar buiten kijken. Wat ik dacht, was dat alleen de achterhand op de rechterhand naar binnengaat, zodat ze dus te veel gebogen is om het rechterbeen. (Beetje richting travers eigenlijk.) Maar wat jij (denk ik) denkt, is dat ze wel die achterhand naar binnen doet, maar nog wel gebogen is om het linkerbeen. Dan is het idd niet tegenstrijdig.Vind het niet tegen strijdig klinken, snap je probleem namelijk
Op de ene hand doet ze haar achterhand naar binnen, omdat ze het op die hand moeilijk vindt om naar binnen te kijken/recht te lopen.
Op de andere hand neemt ze te veel stelling aan zodat ze niet naar buiten hoeft te kijken of recht hoeft te lopen, wat ze dus moeilijk vind..
Ze is dus iid scheef en niet goed recht gericht..
Snap je?(ben niet goed in uitleggen!)
en @ Anandi en bulck bedankt voor de tips hier heb ik wat aan. Gelukkig rijdt ze prima voorwaarts en reageert ook prima op mijn been- en zithulpen, dan kan ik nu jullie oefeningen oefenen!