sorry dat het niet zoveel is, maar ik heb een filmpje van de galop van mij en mijn pony? ik vind het er opzich niet raar uitzien, maar wat zou er nog beter kunnen??
Ziet er netjes uit, zeg. Mooi hoor. Probeer alleen je bovenlichaam niet te veel heen er weer te laten schommelen. Dit dit heb je ook een beetje met onderbeen. Let er op dat je die ook stil houd.
Verder word ik helemaal duizelig van het filmpje, wat een gewiebel hahaha
Dankje, dit filmpje vond ik nog, is al van een jaar geleden, maar wou het hier toch even opzetten. linda is een nrps merrie van nu 6 jaar, ik heb haar nu 2 jaar
Edit; O jaa, het is wat wiebelig omdat degene die dit gemaakt heeft ook op een pony zit
De openingspost voldoet hier niet aan de nieuwe regels van HAW, daarom gaat er een slotje op. Lees eerst even [HAW] Welkom op HAW- gewijzigd 29 mei 2008 aandachtig door, inclusief de links die erin staan, dan kun je een nieuw topic openen wat wel aan de regels voldoe