Balou @ work

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Fantine
Berichten: 1950
Geregistreerd: 09-02-05

Balou @ work

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 08-06-08 12:13

Sinds kort ben ik weer begonnen met lessen na een jaar te zijn gestopt omdat ik even geen zin meer had om elke week te gaan rijden. Af en toe nog gereden en het begon toch weer erg te kriebelen en zodoende weer begonnen met rijden. Nu rijd ik 1x in de 2 weken om het leuk te houden en ik merk dat het werkt, heb nu al zin in de volgende keer Haha!
Dit is de 2e keer weer dat ik les heb, en de 1e keer in de binnenbak, de vorige keer zijn we naar buiten gegaan.

In de lessen rijden zijn we bezig met de gangen, hoeken goed doorrijden, en hebben we deze les het het wijken meegenomen.
Ik ben vooral bezig met plezier hebben, maar ook serieus. Mn paard/ pony aan mn been te krijgen, figuren rijden en op mn houding te letten.
Bij Balou wilde ik ook dat dr aandacht bij mij was. Ze staat erom bekend te "schrikken". Daarom heb ik veel voltes gereden ook om dr soepel te maken. Verder is het een heel lief beestje met een heerlijke draf Haha!

De foto's zijn gemaakt in de binnenbak, niet de meest ideale plaats maar daar kan ik weinig aan doen, en gelukkig zijn ze best goed gelukt(Met dank aan mijn moeder).

Eerst even instappen aan de wat langere teugel
1.Afbeelding

2.Afbeelding

Teugels iets meer op maat al
3.Afbeelding

4.Afbeelding

En een drafje, mn tenen Nagelbijten / Gniffelen
5.Afbeelding

6.Afbeelding

7.Afbeelding

8.Afbeelding

9.Afbeelding

10.Afbeelding

Galopje, hier moet ik zeker aan mn houding gaan werken
11.Afbeelding

12.Afbeelding

Even halthouden
13.Afbeelding

En nog een galopje op de andere hand
14.Afbeelding

Eigen commentaar(waar ik dus tegenaanloop)
- Mn tenen moeten meer naar binnen, kapstop hebben we al in de bak Haha!
- Rug recht, ik dacht dat ik vrij recht zat maar dat blijkt dus tegen te vallen Nagelbijten / Gniffelen zeker in galop moet ik rechter gaan zitten en mn onderbenen lang en terug houden
- Teugels beter op maat houden, dat is echt een hekelpunt van me

Anoniem

Re: Balou @ work

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-06-08 13:59

De openingspost voldoet hier niet aan de nieuwe regels van HAW, daarom gaat er een slotje op.
Lees eerst even [HAW] Welkom op HAW- gewijzigd 29 mei 2008 aandachtig door, inclusief de links die erin staan, dan kun je een nieuw topic openen wat wel aan de regels voldoet.

Je foto's zijn van te slechte kwaliteit om te kunnen beoordelen.