. Lestaire is een voormalig Z1 paard, nu door wat mankementjes niet meer actief in de wedstrijdsport, maar wordt nog 3 tot 4 keer per week gereden. De ene keer recht aan recht uit, de andere keer wat meer, net wat hij zelf aan geeft te kunnen. Op het moment is hij helemaal in vorm.Volgende week gaat deze knappe vent met zijn baasje en 5 vriendjes verhuizen naar de Veluwe, dus deze foto's hebben we gemaakt als afscheid.
Vijf jaar geleden toen ik net met hem ging rijden kon ik er niks mee, hij ging alle kanten met mij op. Ondertussen zijn we een stuk verder, soms doet hij me denken dat ik nooit leer rijden, andere dagen voel ik me net een topruiter.
Maar kijk en geniet van deze stoere bink met een klein hartje, dat als de dood voor bakkabouters is.
Losstappen


Ja, ik zie er 1, een echte bakkabouter!

Vervolgens maar eens een drafje, mocht best wel even met hem meeliften
(wordt alleen zelf veel te stug in mijn hand daar)




Wijken

Schouderbinnenwaarts, en nee, niks gevonden
.
En zijn supergalop (die ik af en toe niet uit kan zitten)



Halsstrekken, ik ga vrolijk mee naar voren

En ik moe en voldaan, en Les niet moe, wel voldaan

En commentaar mag, maar ik weet dat ik op mijn kont moet gaan zitten, mijn tenen naar binnen moet houden en niet te stug in mijn hand moet worden (maar het is zo moeilijk, zeker als hij sterk wordt).
Lestaire, ik ga je missen, bedankt dat je me zoveel geleerd hebt....



