Dit doe ik 1 à 2 keer in de week en oefen op het moment voornamelijk galop, omdat dit met rijden nog niet helemaal vlekkeloos gaat. Het wordt al steeds beter en merk dat het na een dagje longeren ook makkelijker gaat. Voornamelijk linksom is ze met rijden nogal moeilijk in galop. Ze wil teveel stelling nemen, loopt dan door m'n buitenteugel en buitenbeen heen (het stuur mist dan dus) en de nageeflijkheid is eigenlijk helemaal ver te zoeken. Ik merk dat ik veel aan het longeerwerk heb, dus we blijven dat ook voorlopig goed oefenen. Ga het ook eens proberen voor ik ga rijden, misschien dat dit ook helpt.
Ik dacht dus ik ga vandaag maar weer een paar plaatjes schieten, alleen bij het echte werk was m'n kaart ineens vol (had ook nog andere foto's gemaakt en gefilmd nl. voor het volgende topic http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=53&t=909620) en de batterijen waren leeg, het 2e paar ook snel helaas. Heb toch nog wel wat leuke foto's dus dacht ik plaats ze gewoon.
Losstappen zonder bijzet linksom.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-YG7V4ASO.jpg
Losstappen zonder bijzet rechtsom.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-ULO6X6GE.jpg
Losstappen linksom met bijzet. Ze denkt soms al heel gauw dat ze "vast" zit en wil dan nog wel eens "tegen de hand" zijn.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-34DKMD48.jpg
Ik kan ook slapend stappen hoor

Halthouden:

Losstappen rechtsom met bijzet.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-URVABCDZ.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-LKMFLD76.jpg
Draven rechtsom.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-LZ7KLFOW.jpg
Losstappen linksom. Lekker over de rug.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-IFZ3K3LV.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-ROFQKVXO.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-U7II3MST.jpg
Draven linksom.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-USOL8ZUV.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-4OSAW43W.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-SYQZ8NOD.jpg
Galop (zweefmoment) linksom.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-DOGRCCTI.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-TOFYPP3T.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-WWZCSFQM.jpg
Helaas maar 1 galopfoto van rechtsom. Hierbij heb ik ook de longeerlijn door het bit heen naar de singel, zodat ik wat stelling kan vragen. Ze heeft nl. nogal de neiging om naar buiten te kijken rechtsom. Met rijden vindt ze ook de rechterstelling heel moeilijk en houdt ze vaak vast aan de binnenkant. Linksom neemt ze juist vaak te veel stelling, dus gebruik ik hier ook de longeerlijn niet op deze manier.

Nog wat foto's linksom en toen was mijn kaartje vol en waren de batterijen leeg helaas.
http://www.mijnalbum.nl/Foto-WBUQTNKQ.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-W7AEIPEQ.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-RYUAPQBL.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZUH8KUQX.jpg
Verder wil ik jullie nog graag even laten zien hoe Mijntje er uit zag toen ze nog klein was. Ze is op 12 april 2003 geboren. Dit zijn foto's van de eerste maanden.



Eerst had ze 'n vollere staart dan Dar en nu zo'n piele vlechtje, was d'r mee gebeurd?
.