Ik heb nu sinds 7 weken mijn nieuwe paard en ben superblij met haar
en afgelopen weekend heeft mijn moeder wat foto's gemaakt van het rijden dus ik dacht laat ik maar eens een topic maken. Wannahave is 4 jaar, en ongeveer 3 maanden onder het zadel. Er zijn nog wel veel verbeterpunten, want ze kan zich nogal heet maken en dan kort in haar nek worden en ik moet mijn handen dichter bij elkaar houden, maar er wordt hard aan gewerkt
! Verder vind ik zelf dat het super gaat en ben hartstikke trots op haar
!De foto's staan niet op volgorde en ze zijn genomen nadat ik al een minuut of 20 had gereden. Het zijn alleen draffoto's omdat er tijdens het nemen van de foto's iets tussen kwam, en de galop en stap dus niet op de foto staan.

Voetjes van de vloer
dit is dus zo'n moment waarop ze heet wordt

Pasje verruimen


Net de volte op

Iets hoger instellen

Doorzitten maar wel een ontspannen draf

even voor de duidelijkheid: ik zit zo af en toe een stukje door (alleen als ze goed over haar rug loopt) zodat ze goed leert haar balans te vinden en soms stel ik haar wat hoger in (meestal maar een rondje of 2) zodat ze wat meer gaat marcheren en dat achterbeen er mooi bij komt.
Groetjes Nina!



