We zijn er een hele tijd uitgeweest, wegens vakantie en een behoorlijk grote dip. Ik heb hem vakantie gegeven en pas na pak en beet 2 maand vakantie zijn we langzaam aan weer begonnen. De vakantie had hem goed gedaan en we zijn weer met sprongen vooruit gegaan!
Afgelopen zondag mijn vriend achter de digitale camera gezet om weer eens wat nieuwe plaatjes te schieten. Helaas zaten er niet echt goede foto's van de 75 foto's tussen
De kwaliteit was bagger, waarschijnlijk vanwege de schemering ofzo. Vandaar dat er foto's tussen zitten die ik uit een filmpje heb geknipt. Zoals ik al zei, zijn Sterion en ik weer met sprongen vooruitgegaan, maar Sterion is en blijft een heethoofdje.
Twee jaar geleden zat er nog geen galopknop op, draven bestond alleen uit keihard de bak rond, ontspanning was dus ver te zoeken. Dus ik ben weer supertrots op deze foto's. Vandaar dat ik ze even wil laten zien
Eigen puntjes:
-Mijn rechterbeen
Veeeel te ver naar achteren.-Rechterhand lager en ontspannen.
1) Lang en laag instappen

2) Idem

3) Effe stilstaan, moest van fotograaf

4)

5) Vreemde galopfoto, maar ik doe hem er toch maar bij. De galop is ook erg veel verbeterd! Echt super vegeleken met het begin.

6)

7)

8) Mijn been..

9)

10)

11) Uitdraven, beetje maffe foto..

12) Foto van bijna 2 jaar geleden..
http://img464.imageshack.us/img464/4879/sterion002pn6.jpg
Commentaar is welkom!
Houd het wel netjes, we barsten niet van het zelfvertrouwen..
Leuk paard & dat dekje vind ik ook erg leuk! 
),