Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Ziezo_X schreef:Euhm, iedere keer als hij het doen een tik met de zweep geven, of een schop?... De oplossing zit vast ergens in het voorwaarts rijden

. Dan heeft hij geen tijd om het te doen ! Musicjohn schreef:Ziezo_X schreef:Euhm, iedere keer als hij het doen een tik met de zweep geven, of een schop?... De oplossing zit vast ergens in het voorwaarts rijden
Oja?

Promessa schreef:neerwaarts lopen bereik je niet met schoppen en slaan!!

KellyG schreef:* ook al laat ik mijn rechterteugel helemaal los hangen, hij kantelt en keert zn hoofd op zo'n manier dat hij toch druk kan creeren op de rechterkant.
KellyG schreef:* ook al laat ik mijn rechterteugel helemaal los hangen, hij kantelt en keert zn hoofd op zo'n manier dat hij toch druk kan creeren op de rechterkant.
wordt er zelf ook een beetje moedeloos van, want ik heb echt al van alles geprobeerd, maar niks blijkt te helpen.
Jennyxx schreef:Dat een paard rechts vast pakt heeft er mee te maken dat hij linksgebogen is. Elk paard is van nature scheef, net als dat de ene mens links en de ander rechtshandig is. Je kan het probleem oplossen door je paard recht te richten. Informatie hierover kan je in (de vele) andere topics vinden. Succes! Ps dus niet slaan of schoppen!!! Jij wilt toch ook niet geslagen worden, omdat je rechtshandig bent en iemand wil dat je met links gaat schrijven?!
Verricht wonderen