Dit jaar is denk wel het zwaarste van alles, ondanks dat ik hem al 6 jaar heb.
Het begon in Februari met een storm waar door het halve dak van onze schuur waaide, het gebeurde net allemaal bij Max z'n stal. Hij was zo bang en hij moest weg uit de schuur. Door het slechte weer samen met mijn vader naar de manege gebracht en ondanks alles was hij heel erg braaf. Na enkele dagen was alles weer gemaakt en kon hij weer naar huis.
Toen werd hij kreupel en even daarna weer verkouden. En ik twijfelde de laatste tijd heel erg, of ik hem niet beter kon verkopen, omdat ik het rijden niet zo leuk meer vond en weinig tijd voor hem had.
Toen begon het, hij begon heel erg met hoesten en hij had heel erg veel moeite met z'n ademhaling, dierenarts gebelt en poeders gekregen. Daar reageerde hij niet op en weer de dierenarts, het was dus toch erger dan ze had verwacht. Er was een mogelijkheid om hem naar Utrecht te brengen, maar ook daar zou die waarschijnlijk niet van opknappen. Toen kwam de zin: Je zult nooit meer met hem kunnen rijden.
Mijn hele wereld stotte in.
Ik was zo verdrietig, ik kon me het laatste keer rijden niet eens meer herrineren omdat ik er de laatste tijd helemaal niet meer mee bezig was. Toen maar weer een andere dierenarts laten komen, die vertelde ons dat hij COPD had en door wat aanpassingen aan te brengen en een spuit medicijnen kon hij zo weer beter worden. Nu 2 maanden later ben ik met hem alweer volop aan het rijden. En ik verkoop hem echt niet!!
Ik ben eigenlijk best wel boos, want hoe kunnen diagnoses zo verschillend zijn. Nooit meer rijden of weer gewoon beter! Maar gelukkig is hij nu weer beter. Ondanks al dit vervelende heb ik nu wel goed beseft wat hij voor me betekend.
En ik hoop dat ik nog erg lang van hem mag genieten! Hier wat foto's van losgooien, in de wei.
Ze zijn wel wat onduidelijk.
Berichtjes zijn altijd leuk.
http://i20.tinypic.com/ih2icz.jpg
even stappen.
http://i20.tinypic.com/2u904na.jpg
Draven, lekker beentje.
http://i24.tinypic.com/5lno1e.jpg
http://i21.tinypic.com/345igev.jpg
http://i20.tinypic.com/2sbvbsh.jpg
& dan nog lieve Camilla! Ze is al een echt beertje.
http://i21.tinypic.com/10rslmx.jpg