Cuento gaat erg hard vooruit.




Richting halsstrekken


Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola








vossieman schreef:Leuk paardje. Even vraagje rijdt je altijd op gras want kan me zo voorstellen dat hij iets anders loopt als ie in de bak loopt.



haha hoe do ej edat!

driebergen schreef:gaaf paard hoor!
je zegt dat je bezig bent met het verder uitschuiven van de hals. ik ken de eerste foto's niet, maar hij loopt nog steeds veel met zijn hals ingeknikt.
maar ja, je bent nooit klaar he?
je houdt je handen ook heel laag. dat zorgt er ook voor dat je paard te diep gaat lopen. misschien helpt het ook als jij je handen hoger houdt, misschien zelfs wat overdreven hoog. en een aantal dagen ervoor zorgen dat ie wat met z'n neus eruit gaat lopen, dus even niet nageeflijk vragen. en daarna van een ontspannen lang en lage houding opnieuw nageeflijk maken.
inderdaad is het ook het type paard dat met z'n hoofd in die houding gaat lopen. best lastig.
Wil niet ontmoedigend klinken 
, des noods met z'n neus er flink uit... zeker in het begin. Terug schakelen naar hogere oprichting zal bij hem namelijk geen probleem zijn