Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

parnassia schreef:Af en toe gewoon met een lach op je gezicht doorwerken met waar je mee bezig bent, laat hem soms maar even in zijn sop gaarkoken.
Katrien schreef:Met dat oprijden vanuit het langzame tempo moet ik heel erg uitkijken btw want dat vind Pablo wel erg leuk. Overgangen naar voren zijn leuk en die doet hij nu wel steeds beter (dus meteen voorwaarts vanuit, vertrekkend vanuit de achterhand) maar terug vind hij moeilijker.
) van mij moet zijn, niet van het paard. Tender schreef:Mijn instructrice hamert er heel erg op, dat het tempo (nee, eigenlijk alles, maar te beginnen met het tempo) van mij moet zijn, niet van het paard.
Dat roept Harrie ook heel regelmatig want ik ben me er niet altijd van bewust als Pablo zelf een beetje het etmpo gaat regelen (weet je wel, ben ik net even heel erg op mijn houding aan het lette, dat ik niet mijn rechtervoet naar buitensteek ofzo en dat vergeet ik weer tegelijkertijd op al die 10.000 andere dingen te letten).