het lukt steeds beter =)

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
ChrissiejJ
Berichten: 548
Geregistreerd: 01-01-06

het lukt steeds beter =)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-04-06 21:08

Ik heb mijn paardje Dakota nu sinds november, dus toch al enige tijd en ze heeft heel lang niet ontspannen bij mij gelopen. Nu loopt ze steeds meer ontspannen onder het rijden en is ze niet meer zo opgefokt etc etc.. Ook had ze eerst problemen met nageeflijk lopen.. (echt ontspannen zijn) en ik heb hiervoor les gevolgd etc etc.. In halthouden gaat ze nu vanzelf aan de teugel en in stap begint het ook al heel goed.. voor mij mag ze dit op haar tempo doen! ik ben zo blij dat ze niet meer zo steeds gespannen met haar hoofd heel hoog in de lucht loopt en zich meer op mij concentreert..
Het is een vooruitgang en ik ben er heel blij mee, dus dat wou ik even laten weten Binnenkort komen foto's Hoe zorgen jullie ervoor dat jullie paardje ontspannen loopt??
Groetjes mij

chipie17
Berichten: 411
Geregistreerd: 28-04-06
Woonplaats: op de rug van mijn paarden

Re: het lukt steeds beter =)

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-04-06 21:12

zelf ontspannen en rustig tegen hem/haar praten.

Succes!

Saskia_Omar
Berichten: 392
Geregistreerd: 16-02-05
Woonplaats: bij Rotterdam

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-04-06 10:50

Zoals Magicjoy al zei: Zelf ontspannen zijn.
en veel geduld en begrip hebben.
Nageeflijk lopen ze vooral doordat ik ze eerst naar voren drijf, dus op een goed tempo zit en dat ik dan zachtjes knijp. Dan lopen ze binnen 5 minuten ontspannen. Vooral tempo is belangrijk

Goed dat het nu zo goed gaat!