afstand tussen 2 hindernissen

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Rastan
Berichten: 26
Geregistreerd: 20-03-06

afstand tussen 2 hindernissen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-04-06 15:06

ik rij nu op een fjord en dan spring ik meestal, maar weet iemand hoever 2 hindernissen ongeveer van elkaar af moeten staan?

eva92

Berichten: 1755
Geregistreerd: 13-08-04

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-06 15:38

Ligt aan de passen van jou pony als jou pony een sprong van 2 met maakt moet je de afstand ongeveer 8 meter doen dat is dus ongeveer 4 galopsprongen.

monsera
Berichten: 3359
Geregistreerd: 15-10-04
Woonplaats: friesland

Re: afstand tussen 2 hindernissen

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-06 15:56

Je kan eerst even 2 balken op de grond leggen en daar overheen galoperen zodat je weet hoeveel galop sprongen je daar tussen hebt.Leg 1 balk op de grond en leg op 6 meter nog een balk en kijk heveel galopsprongen je pony daar tussen maakt en hoe hij uitkomt.Rijd er een aantal keren overheen en rijd in een mooi voorwaarts tempo.Als hij niet uitkomt kun je er altijd 5.5 of 6.5 van maken.Laat je nog even weten hoeveel sprongen hij tussen de balken maakt dan kan ik ja dan weer verder helpen.