ik heb gister een onderlinge wedstrijd gereden op een manege pony niks mis mee maar dat beestje loopt altijd met zijn hoofd sterren te kijken nu stond er in me proef dat die tegen de hand is maar wat kan ik daar aan doen? dat beest loopt niet anders dan met zijn hoofd in de lucht als die stil staat gaat die wel uitzich zelf aan de teugel.. maar jah dan heb ik er niets aan. of heeft dat er niets mee temaken dat die altijd sterren kijkt? Misschien wat tips voor als het er vaker komt te staan ook bij andere pony's
hejj naatje Ja dat stond er bij mij een keer ook tijdens het halthouden. Volgens mij is het dat hij de druk van je teugels niet wil accepteren ofzoiets. Ik hou dit topic even bij want er zullen vast veel meer reacties komen. leer ik ook weer iets bij.
Als je pony tegen de hand is, dan wil hij onder de teugel druk uit komen en gaat dus met zijn hoofd de lucht in, of hij trekt de teugels uit je handen.