oja.. de martingaal die Noppes draagt werkt af en toe iets te pittig in, maar d'ont worry de stand is al veranderd.
eerst even een plaatje van de combinatie
dit was het eerste drafje aan de longe... om aan een onafhankelijke zit te werken. mn zusje moest weer debiel doen
sfeerplaatje
toen had ik haar even bijgezet
die knol kan echt wel lopen
handen zwaaien voor de bevordering van haar evenwicht
haha zeeeer foute foto
toen gingen ze los
netjes lieverds
ze zit wat te ver naar voren...
super!
halthouden
wat een schatjes zijn het toch
ik weet dat de houding van mn zusje niet altijd geweldig is...
dit is mede doordat ze ADHD heeft, PDD NOS, en ze is licht authistisch. de combinatie hiervan maakt het voor haar heel moeilijk om zich op heel veel dingen te gelijk te concentreren.
Maar ik ben super trots op hun allebei! Ik vind het echt super knap van mn zusje dat ze ondanks alles toch dit neerzet. Noppes kan afentoe best een stress kip zijn onder het zadel, en toch heeft ze die pony super aan het lopen.
Hou hier alsjeblieft rekening mee met commentaar
Bedankt voor het kijken

zit ze er echt goed op! Maar ondanks alles vind ik dat ze aardig leuk kan rijden hoor! Erg knap dat ze het al zo goed kan
*
Leuk hoor!
.
, wedden dat ze dat leuk vind