Renee had nog nooit op 1 van de friezen gereden, en ik en Daniëlle vonden dat ze Lianne maar eens moest proberen!
Ik erbij met Veerle, en rijden maar. Ik was best gespannen omdat Veerle nog nooit met een ander paard in de bak had gelopen, en het was zowiezo nog maar de 3e keer dat ik erop zat! Dus de foto's van het vorige topic zijn ook van de laatste keer hiervoor dat ik erop zat.
Ik vind het verschil heeel goed te zien, vorige keer liep ze echt nog heel gespannen, en gisteren durfde ze eindelijk wat stukjes te ontspannen! nu maar deze stukjes uitbouwen, en het komt helemaal goed
Renee komt haar commentaar zelf wel brengen denk ik. wil alleen even zeggen dat Lianne niet heel makkelijk is om te rijden, kropt zich vrij makkelijk op, en het was pas de 1e keer dat ze erop zat!
De foto's staan niet op volgorde.
Nou veel kijkplezier, en blijf een beetje vriendelijk!
Ik en Veerle, let ook even op ons nieuwe setje

Renee en Lianne

Heej baasje, zie jij wat ik zie?!
Niet? Ooh dan even knuffelen!

Beetje donker, en onthoofd, maar de foto heeft wel iets!





Even kleppen met de fotograve Daniëlle (amable).
Kijk, dat willen we nou hebben!
Braaaaaaaf!
Lianne maakt ook even duidelijk wat zij ervan vindt

Komt helemaal goed met ons

Dit is mijn favoriet, laat goed zien dat ze echt wel WIL werken!


Let ook even op Veerle op de achtergrond: netjes aan het nageven
Hahaha ik kijk echt zo van: kijk, lief paard he
En als laatse even Renee in een gekke bui (sorry Renee, kon het niet laten
)
Sorry voor de hoeveelheid, kon echt niet meer kiezen!
en veel plezier met je paardje