Toen ik aan het rijden was vandaag en toevallig
mijn fototoetsel bij had kwamen griebels en haar vriend kijken bij de grote bak.. Toen heeft de vriend van griebels foto's van mij gemaakt daarvoor nog super bedankt!Nu over de foto's, ik weet dat mijn houding zeer bagger is maar daar word hard aangewerkt.. de belangrijkste punten zijn:
-mijn handen moeten maar naar voren omhoog en niet terugwerken en valse knik eruit
-schouders naar achter
-tenen naar binnen
nog wel meer maar dat is het belangrijkste en dat weet ik dus al...
verder over Bonito hij is pas 4 en we zijn bezig met hem laag en rond te rijden en dan steeds wat hoger pakken ligt eraan hoe hij het opvat. Deze keer ging het niet echt super goed.. kan meer maar hij is een beginner hou daar aub rekening mee als je commetaar geeft..
Ik ben benieuwd wat jullie van hem vinden en hoe jullie vinden dat hij loopt. Ik ben in iedergeval super trots op mijn ventje..
de foto´s eindelijk
even hallo zeggen en lachen in de camera
beetje op het verkeerde moment lijkt of ie op de voorhand loopt en dat valt wel mee hoor en je ziet meteen mijn handen
hier loopt ie niet helemaal nagefelijk maar die beentjes..
dit was na een bok actie...
handen naast elkaar naar voren en omhoog en ellebogen bij mijn lijf meer contact rijden maar verder staat bo er wel mooi op
nou ja beter te weinig contact dan heel de tijd trekken maar goed het is ook wel een charmant moment
schouders naar achter ellebogen handen
..beetje donker maar ik vond hem zo grappig lopen niet helemaal bij elkaar maar dat zijn we hem aan het leren..
al wat langer laten worden.. ikke kijken in de ramen
uitgalloperen..Bonito staat er niet geweldig op maar die achterhand
nog steeds utigalloperen maffe foto
uitdraven en mijn handen..
en toen waren we klaar...
Graag een reactie op Bonito hou er wel aub rekening mee dat hij vier is en mijn houding.. ik weet er alles van.. ik heb ook priveles
Groetjes Sanne en Bonito
Echt kwijl fotootje... Wat doet jullie camera het trouwens goed binnen
Verder vind ik het wel een leuke pony...