Ik heb sinds een tijdje een probleem met mijn haflinger.
Als ik haar aan de teugel wil gaan rijden gooit ze haar hoofd omhoog
soort als protest , ik probeer er zoveel mogelijk door heen telaten rijden , alleen vandaag wou ze bijna omhoog gaan..

ze ging klein stukje omhoog , maar het is nu ook zo als ik de volte op wil gaan dat ze het ook doet , Sommige stukjes gaat wel goed!!
maar als ik bijv. bij B eraf ga en dan naar rechts wil ,
gooit ze haar hoofd zover omhoog dat ze slim genoeg is om meteen naar links omte draaien , Eerst dacht ik dat het van stijfheid was ,
en omdat ze haar spieren moest gebruiken , en dat dat pijn deed , maar ik had haar goed los gereden en nog steeds deed ze het..
, Maar ik dacht misschien aan haken op de kiezen ?
Voor de meivakantie ging het allemaal nog hartstikke goed , liep netjes en verzameld
en toen had ze een weekje stil gestaan omdat ik zelf op vakantie was , en daarna toen ik weer wou gaan rijden was het mis!
De eerste keer dat er er toen weer op ging dacht ik dat het stijfheid was , maar nu weet ik het echt niet meer..
Of zou ik deze week gewoon actief moeten rijden , en daarna zien hoe het gaat?
Ik hoop dat jullie me kunnen helpen..
Groetjes gea
. 



. 

