maar t ging zeker de goede kant op. en natuurlijk een paar flinke speelse bokken naar da enge ding achter zn kont
, maar voor de rest ging ie er gewoon mee akkoord nix inhouden of staken dus da was al n heel groot voordeel
ik ga hem gewoon wat vaker longeren voor de afwisseling en natuurlijk ook hiermee de bespiering beter te krijgen. hier een aantal foto;shier keek hij nog niet moe, hij was klaar om te beginnen
hier kan je goed zien dak hij het niet gewent was.... kontje n beetje ingetrokken en hier loopt hij niet lekker voorwaards neerwaards
hiero ging ie btje snappen wat de bedoeling was iig wel zn neus naar voren.
dees kan nog net moet ook niet dieper...
dees is achter de loodlijn.....( lekker zoeken en uitvinden waar hij ammel heen kon...)
maaaar hier komt ie alweer naar boven
dus zoals je ziet was het erg wisselend hoog-laaag laag-hoog
maja da mag nog vind ik. dan daarbij probeerde hij dr onder uit te komen door de hele tijd in galop aan te springen, maja dit alles liever dan dat hij er tegenin gaat.
op deze foto kan je nog ff zien hoe zielig hij wel nie is
aaaahhh wa kijkt ie tog uitgeput he... (nou zo erg was het nou ook weer nie)oja foto's zijn niet super duidelijk, ze zijn met telefoon gemaakt.
wa vind je dr van?
kom maar op met reacties en commentaar...