Haai allemaal.
Ik heb een paardje van 5 jaar, waar ik er blij mee ben. Toen ik hem kocht liep hij heel erg voorwaardts en was hij erg druk. Hij liep altijd met ze hoofd de lucht in.
NU gaat dit al veel beter en looopt hij echt super dressuur. Maar ik heb hem gokocht voor het springen (wat hij overenges heel goed kan)
Toe ik begon op hem te springen was hij erg naar het hout trekkerig, en altijd heel druk. Dit werd naar een paar weekjes een stuk minder en hij sprong super. Maar toen was het zadel waar ik op reed niet meer goed voor ze rug (was ingezakt en lag nu erg krap bij de schoft) Na een maandje ben ik weer rustig aan begonnen met rijden en dit gaat echt supper ik rijd nu alweer een week of 6 en hij loopt echt top. Alleen met springen is hij erg nerveus druk en hij wil niej waneer hij der langs gaat terug naar de sprong draaien of gewoon omdraaien naar rechts. Terwijl hij met gewoon rijden daar geen problemen mee heeft ook niej met de stelling, en met gewoon rijden loopt hij ook erg goed over zijn rug. Maar met springen is het zelfs zo erg dat hij soms recht overeind komt.
Los springen is geen probleem dan springt hij boven de staanders uit (en dat nog uit zich zelf springen je gaat gewon in het midden staan en hij gaat steeds over de sprong terwijl hij gewoon langs de sprong kan), en als ik met hem spring met aan 2 kanten begrensing gaat het ook super.
Ik weet echt niet wat het is, ik hoop dat iemand een oplossing weet of weet hoe het komt.
Ik wil allen mensen diej reageren alvast erg bedanken .