Pjelk @ dressage training

Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Pjelk

Berichten: 1957
Geregistreerd: 06-06-02
Woonplaats: Warffum

Pjelk @ dressage training

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 13-04-05 18:59

De laatste tijd rij ik Pjelk wat anders dan voorheen. Eerst reed ik hem best wel op mijn hand maar nu doe ik (na een zeer nuttige les) erg mijn best mijn hand voor me te houden en hem zelf zijn hoofd te laten dragen. Ook wil ik minder met mijn been doen; echt alleen aandrijven wanneer dat nodig is. Dit gaat met vallen en opstaan (figuurlijk dan Knipoog ) omdat we hier beide erg aan moeten wennen. Vandaag vond ik het heel fijn gaan. Pjelk was goed aan de hulpen en werd ook al lichter in mijn hand.
Ik was heel benieuwd hoe deze nieuwe rijmanier eruit zou zien. Zelf vind ik het qua hoofd-hals houding wel goed maar Pjelk valt nog wel vaak heel erg op de voorhand zag ik Bloos . Terwijl ik hem echt NIET in de krul getrokken heb ofzo. Toch maar meer overgangen oefenen dus.
Afijn, hier de foto`s, oordeel verder zelf maar Haha!

Afbeelding
Mijn moeder moest even wennen aan de camera Haha!

Afbeelding
Braaf Pjelkje maar mijn houding Bloos

Afbeelding

Afbeelding
Pjelk in aantocht Clown

Afbeelding
Typisch geval van iets teveel bergfwaarts Bloos Haha!

Afbeelding
Pjelk bokken? Schijnheilig neuh gewoon raar galopje Tong uitsteken

Afbeelding
en halt! Dat kan Pjelk nog alleen met zijn voorbenen naast elkaar. Vierkant halthouden moeten we nog oefenen.

xxsummyxx

Berichten: 3202
Geregistreerd: 22-11-03
Woonplaats: hoogvliet

Re: Pjelk @ dressage training

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-04-05 19:01

Wat een toffe fjord! loopt egt mooi
en het is een plaatje om te zien! Lovers
het ziet er netjes uit,indd over je houding ,, maar niemand is een anky!,en in 1 keer kan je niet zoals anky zitten ! Tong uitsteken

Dessie12

Berichten: 393
Geregistreerd: 20-02-05
Woonplaats: Nijmegen

Re: Pjelk @ dressage training

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-04-05 19:01

leuk fordje!! Kwijl ziet er netjes uit hoor! jammer dat ze een beetje donker zijn..!! Knipoog maar probeer je handen iets dichter bij elkaar te houden..voor de rest netjes Haha!

JulienSVU

Berichten: 3535
Geregistreerd: 28-09-04
Woonplaats: Leeuwarden

Re: Pjelk @ dressage training

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-04-05 19:01

Leuke foto's hoor! jammer dat ze een beetje wazig zijn.. Hij loopt wel netjes maar iets op de voorhand. verder ziet et er goed uit Lachen

Heranda

Berichten: 16476
Geregistreerd: 01-04-03
Woonplaats: Nieuw- en Sint Joosland

Re: Pjelk @ dressage training

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-04-05 19:26

Vind het er netjes uitzien hoor Lachen
Pjelk is een leuke Fjord!

Pjelk

Berichten: 1957
Geregistreerd: 06-06-02
Woonplaats: Warffum

Re: Pjelk @ dressage training

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 14-04-05 07:59

Bedankt voor de leuke reacties Bloos !
Pjelk liep echt fijn gister en hij schuimde zelfs aan de rechterkant! Dit is voor hem wel een heel goed teken omdat zijn moelijke kant is en hij die slecht loslaat. Ik ga dus zeker zo door trainen.

Dessi12: idd mijn handen, daar zal ik aan werken. Ook dat ik ze meer sluit. Maar dit zal steeds makkeijker moeten worden denk ik. ALs Pjelk makkeijk nageeft hoeven zo ook niet meer zo laag

TessaB

Berichten: 719
Geregistreerd: 06-05-04
Woonplaats: Noord-Groningen

Re: Pjelk @ dressage training

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-04-05 11:18

Hallo! De manier van rijden herken ik: de 'Frans-stijl' Haha!
Gisteren had ik de eer je te mogen lesgeven. Er zijn nog een paar puntjes waar je goed op moet letten (zorg ervoor dat je jezelf niet sterk maakt!), maar je hebt Pjelk ontzettend fijn aan het lopen! OK dan!
Succes op de wedstrijd zondag!!! Wow!

NehnaDagmar

Berichten: 3949
Geregistreerd: 31-03-04
Woonplaats: Roden

Re: Pjelk @ dressage training

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-04-05 12:33

Voor zover te zien ziet het er netjes uit!! Ja Reed jij toevallig de kringwedstrijd in Appelscha met hem in de L1?

Marrepar

Berichten: 13162
Geregistreerd: 23-05-04

Re: Pjelk @ dressage training

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-04-05 12:46

Jammer dat de foto's niet zo duidelijk zijn..
Maar mooie fjord Kwijl

Mirkim

Berichten: 6142
Geregistreerd: 01-02-01

Re: Pjelk @ dressage training

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-04-05 18:46

wow, dit gaat helemaal goedkomen zondag, Mellien!! succes!!!