Deze foto's zijn eind januari genomen. Ik heb ze wat ingezoomd, zodat jullie het meeste deel achtergrond niet hoeven te bestuderen.
Wat vinden jullie van dr? En van ons samen? Helaas loopt ze net tegen aan de teugel aan, maar nadat ik verder ben met losrijden gaat dat beter. Dit zijn ook alleen maar stapfoto's en in draf hebben we daar ook al minder last van. Maar we blijven beide nog wel wat moeite houden op dit moment met tempo en stelling. Is het voorte stellen, met die stoere manen en korte beentjes van dr, dat ze het liefst lekker rond crosst? Want geloof me, ze is echt ontzettend snel met die kleine passen van haar!
Komen de foto's:



Hebben jullie nog leuke tips, hints of verbeterpuntjes voor me? Dan hoor ik het graag en ik weet het van rechtop zitten, vooruitkijken en handen niet te laag houden. Helaas leer je zulk soort dingen niet in een keer af (en merk je dan pas op foto's van jezelf of je dat dus echt ook doet ook).



Ze ziet er echt lief uit met zo'n dikke vacht.
Nou veel plezier nog samen!

