ik heb een misschien rare vraag maar ook wel logische vraag.
bij ons in de les hebben we dat we de schouder naar binnen moeten zetten en dat het hoofd van het paard dus naar binnen is gericht. en ook dat de paarden met hun kont naar binnen en dan hun hoofd naar de bakkant toe gerricht staan. maar nu heb je ook dat ze op de lange zijde travers doen en dat ziet er bijna precies hetzelfde uit.
maar wat is nou het verschil daar tussen??
heeft het iets te maken met de kant van de bak ofzo of rijrichting??
Bij travers is het paard gesteld in de richting waar hij heen gaat, hij kijkt dus net zo als wanneer hij rechtuit loopt. Hij loopt op 2 hoefslagen 4 sporen. Het paard is gebogen om het binnenbeen. Als je hem recht op de bakrand moet zetten is je paard niet gebogen en hij kijkt richting de bakrand.
en ook dat de paarden met hun kont naar binnen en dan hun hoofd naar de bakkant toe gerricht staan.
Ze bedoelen travers maar het is op een foutive manier uitgelegt, de buiging om het binnenbeen is erg belangrijk in de travers en dat is waarschijnlijk niet uitgelegt maar zeggen ze alleen kont naar binnen en hoofd naar buiten.