Ik weet niet op welke leeftijd enz...
Maar is het voor haar goed om bv. baandages of peesbeschermers om te doen?
Ik heb altijd een idee met die dingen dat ze van buiten wel steun geven maar dat de benen inwendig wat slap worden.
Maar als ze een peesblessure heeft gehad ligt dat anders, of niet?
Wat raden jullie aan?
Ze heeft er trouwens niet veel last van, maar ze verstapt zich met instappen vaak, en als ze een poosje in rendraf (draver
) zal gaan, krijgt ze er denk ik weer last van.Ze heeft vorig jaar nog wel kortebaan gekoerst, dan zal het wel goed zijn gegaan want ik weet wel dat ze die blessure toen al had.
Maar ik denk dat op iets langere afstand harddraven ze weer gaat kreupelen.
Dus probeer ik dat ook niet.
wat zouden jullie doen?

Maar wel altijd peesbeschermers om toch die klappen een beetje op te vangen. Ga ook niet heel debiel met haar doen zoals cross of een parcours van 1.20
Voor de rest kan je er ales nog mee.
. Ze zei dat bandages zelfs slecht waren als een paard, omdat ze voor oververhitting zorgen op de pezen. Peesbeschermers beschermen tegen ´tikken´, en raadde ze aan voor paarden die nog wel eens onrustig konden worden. Ik hoop dat je er wat aan hebt.